БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДОБРОТА І МИЛОСЕРДЯ"

Контакти

Юридична адреса
78400, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, м. Надвірна, майд. Шевченка, 19
Керівник
Питляр Володимир Григорович
Код ЄДРПОУ13661708
Дата реєстрації06.10.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДОБРОТА І МИЛОСЕРДЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДОБРОТА І МИЛОСЕРДЯ"» присвоєно код 13661708.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДОБРОТА І МИЛОСЕРДЯ"» є Питляр Володимир Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДОБРОТА І МИЛОСЕРДЯ"» — Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, м. Надвірна, майд. Шевченка, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДОБРОТА І МИЛОСЕРДЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах