КОЛОС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
78414, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, с. Гаврилівка, вул. Молодіжна, 2
Керівник
Гавкалюк Іван Ярославович
Код ЄДРПОУ13663280
Дата реєстрації27.03.2015
Дата оновлення30.03.2015
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОЛОС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛОС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 13663280.

Керівником підприємства «КОЛОС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Гавкалюк Іван Ярославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛОС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, с. Гаврилівка, вул. Молодіжна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЛОС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах