САТУРН, ПП ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Хмельницького, 7
Телефони
Керівник
Копійчак Павло Федорович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13663297
Дата реєстрації07.07.2007
Дата оновлення31.07.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «САТУРН, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САТУРН, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 13663297.

Керівником підприємства «САТУРН, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» є Копійчак Павло Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САТУРН, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» — Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Хмельницького, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САТУРН, ПП ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах