ЯВІР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
78000, Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, м. Тлумач, вул. Галицького Д., 15
Бухгалтерія
Керівник
Гарасим’юк Михайло Григорович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13663372
Дата реєстрації11.11.1992
Дата оновлення31.07.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЯВІР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯВІР, ТОВ» присвоєно код 13663372.

Керівником підприємства «ЯВІР, ТОВ» є Гарасим’юк Михайло Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯВІР, ТОВ» — Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, м. Тлумач, вул. Галицького Д., 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯВІР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах