Е Т Н А, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15
Телефони
Керівник
Сухоребрий Васил
Код ЄДРПОУ13663788
Дата реєстрації09.10.1991
Дата оновлення18.02.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «Е Т Н А, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «Е Т Н А, ТОВ» присвоєно код 13663788.

Керівником підприємства «Е Т Н А, ТОВ» є Сухоребрий Васил, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «Е Т Н А, ТОВ» — м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «Е Т Н А, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах