МАРІЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
78060, Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, смт. Обертин, вул. Незалежності, 1а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Крижанівський Григорій Степанович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13663860
Дата реєстрації16.11.1992
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАРІЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАРІЯ, ПП» присвоєно код 13663860.

Керівником підприємства «МАРІЯ, ПП» є Крижанівський Григорій Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАРІЯ, ПП» — Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, смт. Обертин, вул. Незалежності, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАРІЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах