ТЕОДОЗІЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 194б, к. 61
Телефони
Керівник
Пащин Іван Михайлович
Код ЄДРПОУ13664730
Дата реєстрації21.10.1992
Дата оновлення18.02.2013
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕОДОЗІЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕОДОЗІЯ, ПП» присвоєно код 13664730.

Керівником підприємства «ТЕОДОЗІЯ, ПП» є Пащин Іван Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕОДОЗІЯ, ПП» — м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 194б, к. 61.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕОДОЗІЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах