АРМАЛИТ, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
78000, Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, м. Тлумач, вул. 9-го Травня, 18
Телефони
Керівник
Крикунов Тарас Геннадійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13665528
Дата реєстрації29.03.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АРМАЛИТ, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРМАЛИТ, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13665528.

Керівником підприємства «АРМАЛИТ, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Крикунов Тарас Геннадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРМАЛИТ, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, м. Тлумач, вул. 9-го Травня, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРМАЛИТ, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах