КАРТЕЛЬ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
03150, м. Київ, вул. Барбюса, 3
Телефони
Керівник
Хмилко Герман Борисович
Код ЄДРПОУ13668082
Дата реєстрації15.12.2006
Дата оновлення27.02.2007
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАРТЕЛЬ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРТЕЛЬ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13668082.

Керівником підприємства «КАРТЕЛЬ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Хмилко Герман Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРТЕЛЬ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Київ, вул. Барбюса, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРТЕЛЬ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах