НАУКОВА ФІРМА ”ХІМІКОН”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03150, м. Київ, вул. Димитрова, 6, к. 3
Телефони
Керівник
Гордієнко Микола Олександрович
Код ЄДРПОУ13668610
Дата реєстрації12.05.1993
Дата оновлення14.12.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАУКОВА ФІРМА ”ХІМІКОН”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВА ФІРМА ”ХІМІКОН”, ТОВ» присвоєно код 13668610.

Керівником підприємства «НАУКОВА ФІРМА ”ХІМІКОН”, ТОВ» є Гордієнко Микола Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВА ФІРМА ”ХІМІКОН”, ТОВ» — м. Київ, вул. Димитрова, 6, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАУКОВА ФІРМА ”ХІМІКОН”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах