МАЛЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КОНТАКТ” У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
03115, м. Київ, вул. Львівська, 28
Бухгалтерія
Керівник
Києвський Анатолій Цезарович
Бухгалтер
Мошнікова Людмила Євгеніївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13671049
Дата реєстрації25.03.1992
Дата оновлення31.07.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАЛЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КОНТАКТ” У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КОНТАКТ” У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 13671049.

Керівником підприємства «МАЛЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КОНТАКТ” У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Києвський Анатолій Цезарович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КОНТАКТ” У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — м. Київ, вул. Львівська, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЛЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КОНТАКТ” У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах