ЕНЕРГОТЕХПРОЕКТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01033, м. Київ, Голосіївський р-н., вул. ГОРЬКОГО/АНТОНОВИЧА, б. 27/31
Телефони
Керівник
Кузьма Владислав Михайлович
Кількість співробітників7 чел.
Код ЄДРПОУ13679387
Дата реєстрації13.12.1990
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕНЕРГОТЕХПРОЕКТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНЕРГОТЕХПРОЕКТ, ТОВ» присвоєно код 13679387.

Керівником підприємства «ЕНЕРГОТЕХПРОЕКТ, ТОВ» є Кузьма Владислав Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНЕРГОТЕХПРОЕКТ, ТОВ» — м. Київ, Голосіївський р-н., вул. ГОРЬКОГО/АНТОНОВИЧА, б. 27/31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНЕРГОТЕХПРОЕКТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах