АГРАРНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08800, Київська обл., Миронівський р-н, м. Миронівка, вул. 40-річчя Перемоги, 11
Телефони
Керівник
Завініченко Ірина Адамівна
Код ЄДРПОУ13680539
Дата реєстрації14.11.1995
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АГРАРНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРАРНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 13680539.

Керівником підприємства «АГРАРНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Завініченко Ірина Адамівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРАРНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — Київська обл., Миронівський р-н, м. Миронівка, вул. 40-річчя Перемоги, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРАРНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах