ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНЕ БЮРО ”НЕРУДПРОЕКТ”, КП

Контакти

Юридична адреса
01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, 5
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Дребус Світлана Василівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13680901
Дата реєстрації27.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНЕ БЮРО ”НЕРУДПРОЕКТ”, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНЕ БЮРО ”НЕРУДПРОЕКТ”, КП» присвоєно код 13680901.

Керівником підприємства «ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНЕ БЮРО ”НЕРУДПРОЕКТ”, КП» є Дребус Світлана Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНЕ БЮРО ”НЕРУДПРОЕКТ”, КП» — м. Київ, вул. Панаса Мирного, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНЕ БЮРО ”НЕРУДПРОЕКТ”, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах