ГРОТЕСК, ІНДИВІДУАЛЬНЕ МП

Контакти

Юридична адреса
03146, м. Київ, вул. Гната Юри, 10б
Бухгалтерія
Керівник
Подзубанов Олексій Сергійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13681697
Дата реєстрації10.06.1991
Дата оновлення13.01.2012

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОТЕСК, ІНДИВІДУАЛЬНЕ МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОТЕСК, ІНДИВІДУАЛЬНЕ МП» присвоєно код 13681697.

Керівником підприємства «ГРОТЕСК, ІНДИВІДУАЛЬНЕ МП» є Подзубанов Олексій Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОТЕСК, ІНДИВІДУАЛЬНЕ МП» — м. Київ, вул. Гната Юри, 10б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОТЕСК, ІНДИВІДУАЛЬНЕ МП»
Поділіться інформацією в соцмережах