ТЕХНОЛОГІЯ, КОМПОЗИЦІЇ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01054, м. Київ, вул. Воровського, 33
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Тищенко Олександр Федорович
Бухгалтер
Шуляк Ірина Авраамівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13681740
Дата реєстрації26.11.1990
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕХНОЛОГІЯ, КОМПОЗИЦІЇ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХНОЛОГІЯ, КОМПОЗИЦІЇ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 13681740.

Керівником підприємства «ТЕХНОЛОГІЯ, КОМПОЗИЦІЇ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Тищенко Олександр Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХНОЛОГІЯ, КОМПОЗИЦІЇ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Київ, вул. Воровського, 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХНОЛОГІЯ, КОМПОЗИЦІЇ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах