ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СОЮЗ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ" ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

Контакти

Юридична адреса
04073, м. Київ, вул. Копилівська, 31
Телефони
Керівник
Барилюк Катерина Петрівна
Код ЄДРПОУ13681757
Дата реєстрації30.03.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СОЮЗ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ” ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СОЮЗ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ" ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА» присвоєно код 13681757.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СОЮЗ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ" ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА» є Барилюк Катерина Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СОЮЗ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ" ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА» — м. Київ, вул. Копилівська, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СОЮЗ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ” ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА»
Поділіться інформацією в соцмережах