ВАЛЕНТИНА, КООПЕРАТИВ ПО НАДАННЮ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ

Контакти

Юридична адреса
01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 27
Телефони
Керівник
Кашпіровська Валентина Миколаївна
Код ЄДРПОУ13686542
Дата реєстрації12.06.1989
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВАЛЕНТИНА, КООПЕРАТИВ ПО НАДАННЮ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВАЛЕНТИНА, КООПЕРАТИВ ПО НАДАННЮ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ» присвоєно код 13686542.

Керівником підприємства «ВАЛЕНТИНА, КООПЕРАТИВ ПО НАДАННЮ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ» є Кашпіровська Валентина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВАЛЕНТИНА, КООПЕРАТИВ ПО НАДАННЮ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ» — м. Київ, вул. Ярославів Вал, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВАЛЕНТИНА, КООПЕРАТИВ ПО НАДАННЮ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах