ІНЮРКОМ, ПРИВАТНА НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНА ЮРИДИЧНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
03141, м. Київ, вул. Волгоградська, 21а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Бовкун Володимир Романович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13688854
Дата реєстрації08.07.1991
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНЮРКОМ, ПРИВАТНА НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНА ЮРИДИЧНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНЮРКОМ, ПРИВАТНА НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНА ЮРИДИЧНА ФІРМА» присвоєно код 13688854.

Керівником підприємства «ІНЮРКОМ, ПРИВАТНА НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНА ЮРИДИЧНА ФІРМА» є Бовкун Володимир Романович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНЮРКОМ, ПРИВАТНА НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНА ЮРИДИЧНА ФІРМА» — м. Київ, вул. Волгоградська, 21а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНЮРКОМ, ПРИВАТНА НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНА ЮРИДИЧНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах