ПРИВАТНЕ БЛАГОДІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧИЙ КОНСУЛЬТАТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР "ТІБЕТ"

Контакти

Юридична адреса
01025, ВУЛ.ВОЛОДИМИРСЬКА, БУД.22, ОФІС 4, М. КИЇВ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ р-н., УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Степанова Августа Петрівна
Код ЄДРПОУ13689262
Дата реєстрації15.04.1998
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРИВАТНЕ БЛАГОДІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ДИТЯЧИЙ КОНСУЛЬТАТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР ”ТІБЕТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИВАТНЕ БЛАГОДІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧИЙ КОНСУЛЬТАТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР "ТІБЕТ"» присвоєно код 13689262.

Керівником підприємства «ПРИВАТНЕ БЛАГОДІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧИЙ КОНСУЛЬТАТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР "ТІБЕТ"» є Степанова Августа Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИВАТНЕ БЛАГОДІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧИЙ КОНСУЛЬТАТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР "ТІБЕТ"» — ВУЛ.ВОЛОДИМИРСЬКА, БУД.22, ОФІС 4, М. КИЇВ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ р-н., УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИВАТНЕ БЛАГОДІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ДИТЯЧИЙ КОНСУЛЬТАТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР ”ТІБЕТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах