УКРАЇНСЬКЕ РЕКЛАМНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01023, м. Київ, вул. Первомайського, 6
Телефони
Керівник
Рудницький Віктор Федорович
Код ЄДРПОУ13689894
Дата реєстрації27.10.2005
Дата оновлення30.01.2012
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКЕ РЕКЛАМНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКЕ РЕКЛАМНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 13689894.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКЕ РЕКЛАМНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Рудницький Віктор Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКЕ РЕКЛАМНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Київ, вул. Первомайського, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКЕ РЕКЛАМНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах