ТЕХКОМПЛЕКТ, МАЛЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Жовтнева, 12
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Коток Олексій Борисович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13695363
Дата реєстрації26.08.1991
Дата оновлення14.11.2010
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕХКОМПЛЕКТ, МАЛЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХКОМПЛЕКТ, МАЛЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13695363.

Керівником підприємства «ТЕХКОМПЛЕКТ, МАЛЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Коток Олексій Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХКОМПЛЕКТ, МАЛЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Жовтнева, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХКОМПЛЕКТ, МАЛЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах