ІНТЕРТЕХКОМ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ НАУКОВО-ДОСЛІДНЕ ІНОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
03022, м. Київ, пров. Коломиївський, 18/1, к. 11
Телефони
Керівник
Косенков Ігор Євгенович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13697056
Дата реєстрації26.08.1991
Дата оновлення30.12.2016
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНТЕРТЕХКОМ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ НАУКОВО-ДОСЛІДНЕ ІНОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕРТЕХКОМ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ НАУКОВО-ДОСЛІДНЕ ІНОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13697056.

Керівником підприємства «ІНТЕРТЕХКОМ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ НАУКОВО-ДОСЛІДНЕ ІНОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Косенков Ігор Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕРТЕХКОМ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ НАУКОВО-ДОСЛІДНЕ ІНОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Київ, пров. Коломиївський, 18/1, к. 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕРТЕХКОМ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ НАУКОВО-ДОСЛІДНЕ ІНОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах