ПРОМПОБУТЕНЕРГЕТИКА, МП

Контакти

Юридична адреса
04070, м. Київ, вул. Андріївська, 19
Телефони
Керівник
Сурнін Сергій Борисович
Код ЄДРПОУ13698261
Дата реєстрації05.08.1992
Дата оновлення01.07.2013
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОМПОБУТЕНЕРГЕТИКА, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМПОБУТЕНЕРГЕТИКА, МП» присвоєно код 13698261.

Керівником підприємства «ПРОМПОБУТЕНЕРГЕТИКА, МП» є Сурнін Сергій Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМПОБУТЕНЕРГЕТИКА, МП» — м. Київ, вул. Андріївська, 19.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМПОБУТЕНЕРГЕТИКА, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах