КАРТОН, БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
02090, м. Київ, вул. Алма-Атинська, 2/1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ямковий Анатолій Васильович
Бухгалтер
Татарченко Ірина Василівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13698433
Дата реєстрації18.03.1993
Дата оновлення01.04.2006
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАРТОН, БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРТОН, БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 13698433.

Керівником підприємства «КАРТОН, БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» є Ямковий Анатолій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРТОН, БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Київ, вул. Алма-Атинська, 2/1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРТОН, БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах