КИЇВСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР НА ПОДОЛІ, ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ

Контакти

Юридична адреса
01025, м. Київ, узвіз Андріївський, 20б
Бухгалтерія
Керівник
Малахов Віталій Юхимович
Бухгалтер
Ніколенко Галина Турсаатівна
Кількість співробітників80 чел.
Код ЄДРПОУ13699036
Дата реєстрації16.05.1994
Дата оновлення25.10.2010

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР НА ПОДОЛІ, ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР НА ПОДОЛІ, ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ» присвоєно код 13699036.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР НА ПОДОЛІ, ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ» є Малахов Віталій Юхимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР НА ПОДОЛІ, ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ» — м. Київ, узвіз Андріївський, 20б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР НА ПОДОЛІ, ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ»
Поділіться інформацією в соцмережах