ТРУДОВІ РУКИ, МП

Контакти

Юридична адреса
07454, Київська обл., Броварський р-н, с. Требухів, вул. Тиха, 4 корп. А
Телефони
Керівник
Листопад Михайло Іванович
Код ЄДРПОУ13700360
Дата реєстрації03.06.1991
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТРУДОВІ РУКИ, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРУДОВІ РУКИ, МП» присвоєно код 13700360.

Керівником підприємства «ТРУДОВІ РУКИ, МП» є Листопад Михайло Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРУДОВІ РУКИ, МП» — Київська обл., Броварський р-н, с. Требухів, вул. Тиха, 4 корп. А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРУДОВІ РУКИ, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах