ЕЛЕКТРОНАГРІВАЧ, ТДВ

Контакти

Юридична адреса
Київська обл. , м. Фастів, вул. Кожанське шосе 4
Керівник
Храпач Василь Володимирович
Кількість співробітників250 чел.
Код ЄДРПОУ13701477
Дата оновлення31.05.2016
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕЛЕКТРОНАГРІВАЧ, ТДВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛЕКТРОНАГРІВАЧ, ТДВ» присвоєно код 13701477.

Керівником підприємства «ЕЛЕКТРОНАГРІВАЧ, ТДВ» є Храпач Василь Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛЕКТРОНАГРІВАЧ, ТДВ» — Київська обл. , м. Фастів, вул. Кожанське шосе 4.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛЕКТРОНАГРІВАЧ, ТДВ»
Поділіться інформацією в соцмережах