ІНТЕГРАЛ, МП

Контакти

Юридична адреса
08171, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Хотів, вул. Червоноармійська, 1а
Телефони
Керівник
Левчук В. І.
Код ЄДРПОУ13702531
Дата реєстрації18.07.1991
Дата оновлення13.03.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНТЕГРАЛ, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕГРАЛ, МП» присвоєно код 13702531.

Керівником підприємства «ІНТЕГРАЛ, МП» є Левчук В. І., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕГРАЛ, МП» — Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Хотів, вул. Червоноармійська, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕГРАЛ, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах