ЕТАН, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Гайок, 4
Телефони
Керівник
Федченко Віталій Климович
Код ЄДРПОУ13707020
Дата реєстрації06.02.1993
Дата оновлення01.04.2006
Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕТАН, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕТАН, ТОВ» присвоєно код 13707020.

Керівником підприємства «ЕТАН, ТОВ» є Федченко Віталій Климович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕТАН, ТОВ» — Київська обл., м. Біла Церква, вул. Гайок, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕТАН, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах