БАГАТОПРОФІЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНКУРЕНТ"

Контакти

Юридична адреса
08325, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Лесі Українки, 12
Телефони
Керівник
Каргін Геннадій Вікторович
Код ЄДРПОУ13709409
Дата реєстрації01.04.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БАГАТОПРОФІЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КОНКУРЕНТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАГАТОПРОФІЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНКУРЕНТ"» присвоєно код 13709409.

Керівником підприємства «БАГАТОПРОФІЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНКУРЕНТ"» є Каргін Геннадій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАГАТОПРОФІЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНКУРЕНТ"» — Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Лесі Українки, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАГАТОПРОФІЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КОНКУРЕНТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах