АЗБЕСТ, МП ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
09185, Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Блощинці, вул. Жовтнева, 85а
Бухгалтерія
Керівник
Краснов Герольд Єлізарович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13710269
Дата реєстрації17.12.1991
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЗБЕСТ, МП ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЗБЕСТ, МП ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 13710269.

Керівником підприємства «АЗБЕСТ, МП ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» є Краснов Герольд Єлізарович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЗБЕСТ, МП ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» — Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Блощинці, вул. Жовтнева, 85а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЗБЕСТ, МП ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах