АГРОПРОМИСЛОВЕ ОБ’ЄДНАННЯ, МІЖГАЛУЗЕВЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
07300, Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, 6а
Бухгалтерія
Керівник
Нестеренко Олександр Юрійович
Бухгалтер
Гаркавка Ольга Григорівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13710708
Дата реєстрації31.03.1993
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АГРОПРОМИСЛОВЕ ОБ’ЄДНАННЯ, МІЖГАЛУЗЕВЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОПРОМИСЛОВЕ ОБ’ЄДНАННЯ, МІЖГАЛУЗЕВЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13710708.

Керівником підприємства «АГРОПРОМИСЛОВЕ ОБ’ЄДНАННЯ, МІЖГАЛУЗЕВЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Нестеренко Олександр Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОПРОМИСЛОВЕ ОБ’ЄДНАННЯ, МІЖГАЛУЗЕВЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, 6а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОПРОМИСЛОВЕ ОБ’ЄДНАННЯ, МІЖГАЛУЗЕВЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах