МПП АГРОФІРМА ”АДА”

Контакти

Юридична адреса
07361, Київська обл., Вишгородський р-н, с. Нижча Дубечня, вул. Леніна, 48
Телефони
Керівник
Афанасьєв Анатолій Дмитрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13715999
Дата реєстрації07.07.2007
Дата оновлення01.11.2019
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МПП АГРОФІРМА ”АДА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МПП АГРОФІРМА ”АДА”» присвоєно код 13715999.

Керівником підприємства «МПП АГРОФІРМА ”АДА”» є Афанасьєв Анатолій Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МПП АГРОФІРМА ”АДА”» — Київська обл., Вишгородський р-н, с. Нижча Дубечня, вул. Леніна, 48.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МПП АГРОФІРМА ”АДА”»
Поділіться інформацією в соцмережах