БУДМОНТАЖ-3, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
07300, Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Шолуденка, 14
Телефони
Керівник
Кашкарьов Анатолій Васильович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13716160
Дата реєстрації05.12.1996
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУДМОНТАЖ-3, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДМОНТАЖ-3, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 13716160.

Керівником підприємства «БУДМОНТАЖ-3, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Кашкарьов Анатолій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДМОНТАЖ-3, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Шолуденка, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДМОНТАЖ-3, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах