ПИК-СМ, НВП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08292, Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Пузач Олексій Анатолійович
Бухгалтер
Ілляш Олена Олександрівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13717082
Дата реєстрації22.05.1990
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПИК-СМ, НВП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПИК-СМ, НВП, ТОВ» присвоєно код 13717082.

Керівником підприємства «ПИК-СМ, НВП, ТОВ» є Пузач Олексій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПИК-СМ, НВП, ТОВ» — Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПИК-СМ, НВП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах