ФЛОТИЛІЯ "ВІЛЬНІ ВІТРИЛА"

Контакти

Юридична адреса
07300, ВУЛ.ГРУШЕВСЬКОГО, 5, 31, М.ВИШГОРОД, ВИШГОРОДСЬКИЙ р-н., КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Мисько Анатолій Євменович
Код ЄДРПОУ13717662
Дата реєстрації07.12.1993
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЛОТИЛІЯ ”ВІЛЬНІ ВІТРИЛА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЛОТИЛІЯ "ВІЛЬНІ ВІТРИЛА"» присвоєно код 13717662.

Керівником підприємства «ФЛОТИЛІЯ "ВІЛЬНІ ВІТРИЛА"» є Мисько Анатолій Євменович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЛОТИЛІЯ "ВІЛЬНІ ВІТРИЛА"» — ВУЛ.ГРУШЕВСЬКОГО, 5, 31, М.ВИШГОРОД, ВИШГОРОДСЬКИЙ р-н., КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЛОТИЛІЯ ”ВІЛЬНІ ВІТРИЛА”»
Поділіться інформацією в соцмережах