КОЗИН-ЮНІВЕРС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08711, Київська обл., Обухівський р-н, смт. Козин, вул. Шевченка, 124
Телефони
Керівник
Жабокрик В. І.
Код ЄДРПОУ13717923
Дата реєстрації30.11.1993
Дата оновлення12.02.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОЗИН-ЮНІВЕРС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЗИН-ЮНІВЕРС, ТОВ» присвоєно код 13717923.

Керівником підприємства «КОЗИН-ЮНІВЕРС, ТОВ» є Жабокрик В. І., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЗИН-ЮНІВЕРС, ТОВ» — Київська обл., Обухівський р-н, смт. Козин, вул. Шевченка, 124.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЗИН-ЮНІВЕРС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах