БЕКАС, ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
07300, Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Київська, 18, к. 136
Телефони
Керівник
Бойко Сергій Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13717936
Дата реєстрації30.11.1993
Дата оновлення01.11.2019
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЕКАС, ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕКАС, ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13717936.

Керівником підприємства «БЕКАС, ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» є Бойко Сергій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕКАС, ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» — Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Київська, 18, к. 136.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕКАС, ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах