ІСТОК, МАЛЕ КП

Контакти

Юридична адреса
08154, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, вул. 50 років Жовтня, 15а
Телефони
Керівник
Пасічнюк Ілля Валерійович
Код ЄДРПОУ13719968
Дата реєстрації31.03.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІСТОК, МАЛЕ КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІСТОК, МАЛЕ КП» присвоєно код 13719968.

Керівником підприємства «ІСТОК, МАЛЕ КП» є Пасічнюк Ілля Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІСТОК, МАЛЕ КП» — Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, вул. 50 років Жовтня, 15а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІСТОК, МАЛЕ КП»
Поділіться інформацією в соцмережах