ЦЕНТР СПРИЯННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
07413, Київська обл., Броварський р-н, с. Пухівка, вул. Гагаріна, 8
Телефони
Керівник
Дяченко Андрій Васильович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13720894
Дата реєстрації30.03.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР СПРИЯННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР СПРИЯННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, ТОВ» присвоєно код 13720894.

Керівником підприємства «ЦЕНТР СПРИЯННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, ТОВ» є Дяченко Андрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР СПРИЯННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, ТОВ» — Київська обл., Броварський р-н, с. Пухівка, вул. Гагаріна, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР СПРИЯННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах