ЛІДЕР, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
08702, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 121, к. 21
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Черниш Михайло Андрійович
Бухгалтер
Черниш Ганна Михайлівна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ13721209
Дата реєстрації13.05.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛІДЕР, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІДЕР, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13721209.

Керівником підприємства «ЛІДЕР, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Черниш Михайло Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІДЕР, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 121, к. 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІДЕР, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах