ОКИНАВА, ВИРОБНИЧА ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
07451, Київська обл., Броварський р-н, с. Красилівка, вул. Механізаторів, 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Коровай Віталій Михайлович
Бухгалтер
Бабаніна Галина Михайлівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13725093
Дата реєстрації22.06.2002
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОКИНАВА, ВИРОБНИЧА ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОКИНАВА, ВИРОБНИЧА ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 13725093.

Керівником підприємства «ОКИНАВА, ВИРОБНИЧА ПРИВАТНА ФІРМА» є Коровай Віталій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОКИНАВА, ВИРОБНИЧА ПРИВАТНА ФІРМА» — Київська обл., Броварський р-н, с. Красилівка, вул. Механізаторів, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОКИНАВА, ВИРОБНИЧА ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах