УКРАЇНОЧКА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
09100, Київська обл., м. Біла церква, вул. Славіна, 2/147
Керівник
Горбачевська Наталія Андріївна
Бухгалтер
Распоренко Наталія Борисівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13725733
Дата реєстрації13.10.1994
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНОЧКА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНОЧКА, ТОВ» присвоєно код 13725733.

Керівником підприємства «УКРАЇНОЧКА, ТОВ» є Горбачевська Наталія Андріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНОЧКА, ТОВ» — Київська обл., м. Біла церква, вул. Славіна, 2/147.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНОЧКА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах