ЯГОТИНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КВАНТ” ПО РЕМОНТУ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ

Контакти

Юридична адреса
07700, Київська обл., Яготинський р-н, м. Яготин, вул. Каштанова Алея, 7
Телефони
Керівник
Черняєв Віталій Олександрович
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ13726767
Дата реєстрації30.03.1993
Дата оновлення20.01.2012
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЯГОТИНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КВАНТ” ПО РЕМОНТУ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯГОТИНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КВАНТ” ПО РЕМОНТУ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ» присвоєно код 13726767.

Керівником підприємства «ЯГОТИНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КВАНТ” ПО РЕМОНТУ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ» є Черняєв Віталій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯГОТИНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КВАНТ” ПО РЕМОНТУ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ» — Київська обл., Яготинський р-н, м. Яготин, вул. Каштанова Алея, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯГОТИНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КВАНТ” ПО РЕМОНТУ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ»
Поділіться інформацією в соцмережах