БІНОМ, КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
07400, Київська обл., м. Бровари, бул. Незалежності, 8, к. 61
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Лисий Борис Самуілович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13727324
Дата реєстрації15.09.1992
Дата оновлення24.01.2012
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БІНОМ, КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІНОМ, КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13727324.

Керівником підприємства «БІНОМ, КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» є Лисий Борис Самуілович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІНОМ, КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» — Київська обл., м. Бровари, бул. Незалежності, 8, к. 61.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІНОМ, КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах