БЕРІЗКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ВАТ НВП ”САТУРН”

Контакти

Юридична адреса
08061, Київська обл., Макарівський р-н, с. Ясногородка
Телефони
Керівник
Руденко Олександр Іванович
Код ЄДРПОУ13728625
Дата реєстрації21.10.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЕРІЗКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ВАТ НВП ”САТУРН”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРІЗКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ВАТ НВП ”САТУРН”» присвоєно код 13728625.

Керівником підприємства «БЕРІЗКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ВАТ НВП ”САТУРН”» є Руденко Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРІЗКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ВАТ НВП ”САТУРН”» — Київська обл., Макарівський р-н, с. Ясногородка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕРІЗКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ВАТ НВП ”САТУРН”»
Поділіться інформацією в соцмережах