МІЛЬЙОН, ПРИВАТНЕ ТОРГОВЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ МП

Контакти

Юридична адреса
08000, Київська обл., Макарівський р-н, смт. Макарів, вул. Леніна, 72
Телефони
Керівник
Фролов Володимир Володимирович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13729286
Дата реєстрації13.10.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МІЛЬЙОН, ПРИВАТНЕ ТОРГОВЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЛЬЙОН, ПРИВАТНЕ ТОРГОВЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ МП» присвоєно код 13729286.

Керівником підприємства «МІЛЬЙОН, ПРИВАТНЕ ТОРГОВЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ МП» є Фролов Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЛЬЙОН, ПРИВАТНЕ ТОРГОВЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ МП» — Київська обл., Макарівський р-н, смт. Макарів, вул. Леніна, 72.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЛЬЙОН, ПРИВАТНЕ ТОРГОВЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ МП»
Поділіться інформацією в соцмережах