КТФ, ПМП

Контакти

Юридична адреса
Київська обл., м. Біла Церква, вул. Курсова, 33
Телефони
Керівник
Філіпович Сергій Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13730042
Дата реєстрації07.07.2007
Дата оновлення07.02.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КТФ, ПМП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КТФ, ПМП» присвоєно код 13730042.

Керівником підприємства «КТФ, ПМП» є Філіпович Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КТФ, ПМП» — Київська обл., м. Біла Церква, вул. Курсова, 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КТФ, ПМП»
Поділіться інформацією в соцмережах