ЕНЕРГО, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ МП

Контакти

Юридична адреса
08292, Київська обл., м. Буча, вул. Яснополянська, 14
Керівник
Лисенко Микола Олексійович
Код ЄДРПОУ13734881
Дата реєстрації25.08.1992
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕНЕРГО, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНЕРГО, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ МП» присвоєно код 13734881.

Керівником підприємства «ЕНЕРГО, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ МП» є Лисенко Микола Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНЕРГО, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ МП» — Київська обл., м. Буча, вул. Яснополянська, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНЕРГО, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ МП»
Поділіться інформацією в соцмережах